Oppo K12 yakında piyasaya çıkıyor, önemli özellikleri ortaya çıktı

Duyumcu Digital Chat Station, Ocak ayında Oppo K12’nin Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ile donatılacağını iddia etmişti. Aynı kaynak, bugün yaptığı bir paylaşımda telefonun diğer özelliklerine dair bilgiler verdi. Cihazın ne zaman piyasaya sürüleceğine dair kesin bir bilgi olmasa da, Çin’de yakın zamanda tanıtılması bekleniyor.

Oppo K12, 6.7 inçlik büyük bir ekranla gelecek ve bu ekranın AMOLED teknolojisine sahip olduğu düşünülüyor. Telefonun içerisinde, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile desteklenen Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti bulunacak. Cihazın batarya kapasitesi ve şarj özellikleri hakkında henüz bilgi yok.

Oppo K12 yakında piyasaya çıkıyor, önemli özellikleri ortaya çıktı

Ön kamera 16 megapiksel çözünürlüğünde olacakken, arka tarafta 50 megapiksel, 8 megapiksel ve 2 megapiksel olmak üzere üçlü bir kamera kurulumu yer alacak. Oppo K12’nin, geçtiğimiz Temmuz ayında Çin’de tanıtılan Oppo K11’in ekran, kamera ve batarya özelliklerini devralıp devralmayacağı henüz net değil. K11, 6.67 inç AMOLED FHD+ 120Hz ekran, Snapdragon 782G yonga seti, 12 GB’a kadar RAM, 512 GB’a kadar depolama, 16 megapiksel ön kamera ve OIS destekli 50 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel üçlü arka kamera kurulumu ile gelmişti.

Geçen yıl global pazarda tanıtılan OnePlus Nord CE 3‘ün Oppo K11’in değiştirilmiş bir versiyonu olduğu göz önünde bulundurulduğunda, bu yıl global pazara sunulacak Nord CE 4 veya 5’in Oppo K12 temel alınarak geliştirilmiş olması muhtemel görünüyor. Bu bilgiler ışığında, Oppo K12’nin teknoloji dünyasında nasıl bir yer edineceğini zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x